X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Türkiye (Türkçe) USD 0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

Geri İade Koşulları

AnasayfaGeri İade Koşulları

İade koşullarımız;

 

Orfi - Hosting ve Sunucu Çözümleri üzerinden satın aldığınız hizmetlerin ( Kiralık Sunucu, Kirala Senin Olsun, Sunucu Barındırma, Kabinet Kiralama, DDoS Firewall, FTP Cloud Yedekleme, IPv4 Subnet Kiralama, IPv6 Residental Proxy, ve Lisans Hizmetleri hariç ) tüm hizmetlerimizin 2 gün içinde koşulsuz şartsız %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir.

Satın alım süresi 2 günü geçmiş ürünler üzerinde kullanıcıların iade talep edilebilmesi için Orfi 'nin müşterilerine vaat ettiği uptime değerini karşılayamamış veya müşterisinin hizmetlerinde Orfi kaynaklı oluşmuş ve çözülemeyecek/giderilemeyecek bir problem olması gerekmektedir. Bu tarz durumlarda ise müşteri tarafından ödenen toplam tutardan kullanılan gün süreleri ve K.D.V tutarı düşülerek iade tutarı hesaplanıp iade yapılacaktır.

İptal koşullarınız nelerdir ?

 

Orfi - Hosting ve Sunucu Çözümleri üzerinden aldığınız hizmetlerin iptali için ay 'ın herhangi bir gününde e-posta/kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp, ürün ve servislerim kısmından hizmetinizin iptali ile ilgili işlem oluşturabilirsiniz. Talebinize bağlı olarak hizmet süresi bittiğinde tekrar uzatılmaması veya şimdi hizmetimi iptal etmek istiyorum gibi seçenekler üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by WISECP
Top